Turva- ja jälgimisteenus sõidukitele

Amber Connect – nutikas turva- ja jälgimisteenus

 

Amber Connect – nutikas turva- ja jälgimisteenus

 

 

See uue põlvkonna lepingu- ja kuumaksevaba jälgimisteenus töötab reaalajas teie nutiseadmes. Kasutajasõbralik rakendus teeb lihtsalt jälgitavaks auto hetke asukoha, liikumisteekonna, juhi sõidustiili ja kütusekulu statistika. Autoparkide jälgimisel on võimalik igal juhil rakendus ka enda nutiseadmesse laadida ning iseseisvalt oma auto kasutamist jälgida. Rakendus võimaldab juhil sõitu alustades valida, kas tegu on era- või ametisõiduga – nii asendab Amber Connect ka sõidupäevikut. Kõik need teenused on esmakordselt ühes seadmes ja nüüd saadaval ka Eestis.

 

 

Milliseid võimalusi Amber Connecti pakub?

 

• Turvalisus. Seade hoiab teid kursis, kus teie auto hetkel asub ning annab reaalajas hoiatusi teie määratud piirangute ületamisest – sõidukiirus, sõidupiirkond, sõiduaeg. Lisaks on võimalik autot kaugjuhtimise teel seisma jätta või anda luba käivituseks kui eelnevalt on käivitamine keelatud. Seda ka tagantjärgi, nt saate auto mootori välja lülitada, kui auto on juba varastatud. Seade annab nutirakendusele märku ka sellest, kui seda üritatakse autolt eemaldada.

• Kulude jälgimine. Seade peab statistikat iga sõidu kütusekulu kohta ning annab soovitusi, kuidas kütusekulu vähendada. Rakendusse saate sisestada ka kõik autoga seotud kulud ja salvestada kuluarved.

• Sõidustatistika. Lisaks reaalajas sõitude jälgimisele saate kustutada kõikide sõitude ajaloo koos detailse statistikaga – vahemaa, sõiduaeg, sõidustiil, era- või ametisõit. Iganädalased raportid sõidustatistika kohta saadetakse teie e-mailile.

 

 

Kuidas Amber Connect töötab?

 

• Meie spetsialistid paigaldavad teie autole Amber Connecti GPS-seadme.
• Teie laadite oma nutiseadmesse Amber Connecti rakenduse.
• Rakendus ühendub lihtsa samm-sammult seadistamisega autole paigaldatud GPS-seadmega.

 

Mis see maksab?

 

• Seade koos paigaldusega sõltuvalt autost ja valitavatest teenustest on ca 350-450 € .
• Amber Connecti rakenduse allalaadimine ja kasutamine on lepingu- ja kuumaksuvaba.

Vastupidiselt teistele sarnastele süsteemidele on teie igakuine kulu vaid seadmesse paigaldatud SIM-kaardi kuutasu. SIM-kaardi teenusepakkuja ja paketi saate valida vastavalt oma soovile.

Amber Connecti tootevalik on lai ja enda vajadustele sobiva toote leiate kindlasti.

 

 

Täpsem info ja aegade kokkuleppimine:

Raimo: 5395 0399

Hendrik: 5204688